En Запрошуємо всіх небайдужих долучитися та підтримати розвиток молодіжної культури, ниуки і спорту Запорізького регіону.
Гуманітарно-економічний факультет (ГЕФ)
Кафедра економіки, підприємництва та фінансів
Кафедра історії та філософії
Кафедра менеджменту та адміністрування
Кафедра правознавства
Факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти (ФДССО)
Кафедра дошкільної освіти
Кафедра прикладної психології та логопедії
Кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти
Факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв (ФППОМ)
Кафедра педагогіки
Кафедра початкової освіти
Кафедра психології
Кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін
Навчальна психолого-консультативна лабораторія
Факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти (ФФМКТО)
Кафедра комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики
Кафедра математики та методики навчання математики
Кафедра професійної освіти, трудового навчання та технологій
Кафедра фізики та методики навчання фізики
Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я людини (ФФКСЗЛ)
Кафедра біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації
Кафедра теорії та методики фізичного виховання
Кафедра фізичної культури, спорту та оздоровчих технологій
Факультет філології та соціальних комунікацій (ФФСК)
Кафедра іноземних мов і методики викладання
Кафедра соціальних комунікацій
Кафедра української мови та славістики
Кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства"
Акредитація освітньої програми. Первинна акредитація освітньої програми проводиться перед першим випуском здобувачів вищої освіти, які навчалися за цією ОП. Університет надає Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти освітню програму, письмову заяву та документи, що підтверджують відповідність його освітньої діяльності стандартам вищої освіти за відповідною спеціальністю.
Сертифікат про акредитацію вперше видається за кожною акредитованою освітньою програмою строком на п’ять років, а при другій та наступних акредитаціях − строком на 10 років. Інформація про видачу сертифіката вноситься до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
Відповідно до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України «Про особливості акредитації освітніх програм, за якими здійснюють підготовку здобувачі вищої освіти, в умовах воєнного стану» від 16 березня 2022 р. № 295 в Єдиній державній електронній базі з питань освіти продовжено строк дії сертифікатів про акредитацію спеціальностей/ сертифікатів про акредитацію освітніх програм.
Первинна профспілкова організація – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та працівників Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації.
Членом профспілки може бути здобувач вищої освіти денної форми навчання в Університеті та його працівник, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.
Організація має чітку структуру й органи управління, через які безпосередньо може звертатися до керівництва області та всієї країни щодо захисту соціально-економічних прав членів профспілки.
Керівництво організації здійснюється виборним органом – профспілковим комітетом, до складу якого входять активні представники всіх факультетів університету. Контроль фінансової діяльності та ведення діловодства профкому здійснює ревізійна комісія первинної профспілкової організації.
Профспілковий комітет представляє інтереси членів профспілки в обласних і всеукраїнських молодіжних об’єднаннях, активно співпрацює з центрами зайнятості та рядом управлінь обласної державної адміністрації.
Профспілковий комітет представляє інтереси членів профспілки в обласних і всеукраїнських молодіжних об’єднаннях, активно співпрацює з центрами зайнятості та рядом управлінь обласної державної адміністрації.
Профком проводить роботу з питань соціально-економічного захисту, навчання, побуту, дозвілля, спорту, відпочинку, працевлаштування членів профспілки.
У вересні 2015 року в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку під час Саміту підсумковим документом «Перетворення нашого світу: порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року» було затверджено 17 Цілей Сталого Розвитку та 169 завдань. Україна, як і інші країни-члени ООН, приєдналася до глобального процесу забезпечення сталого розвитку.